Princípy

Program METRO Impact Academy je postavený na troch princípoch:

  • networking (METRO)
  • spoločenský dopad (IMPACT)
  • aktívne vzdelávanie (ACADEMY)

Program je určený najmä pre tých, ktorí chcú využiť aktuálne trendy a vedomosti z oblasti komunikácie, marketingu a príkladov dobrej praxe.

Účastníci programu získajú nové informácie o príležitostiach v oblasti komunikácie a získavania zdrojov pre podnikanie alebo rozvoj svojich neziskových a občianskych projektov.

Od roku 2012 sa členovia združenia METRO zúčastňujú školení na Slovensku aj v zahraničí. Sme držiteľmi ocenení a certifikátov z oblasti manažmentu, marketingu a neziskového sektora.

Priority

biznis sektor

Na stretnutiach sa zameriavame na strategické plánovanie, merateľnosť a efektivitu marketingových procesov, komunikačné príležitosti a možnosť zapojiť sa do rôznych aktivít Corporate social responsibility (CSR) v rámci vášho podnikateľského pôsobenia. Upozorníme vás aj na možnosť zapojiť sa do rôznych grantov a projektov.

tretí sektor

Stretnutia vám prinesú nové informácie z neziskového sektora a fundraisingu. Pomôžeme vám zlepšiť komunikačnú stratégiu a marketing. Zameriame sa na spoločenský dopad a povedomie o vašej iniciatíve alebo organizácii. Poradíme vám s hľadaním investícií a projektov, do ktorých sa môžete zapojiť. Vďaka našim partnerom zo Slovenska a zahraničia získate možnosť vycestovať na školenia alebo do organizácií, ktoré vám predstavia svoje príklady doprej praxe.

Registrácia

Program Impact Academy je prístupný iba pre partnerov združenia METRO. Zažite s nami inšpiratívne stretnutia, školenia, workshopy a získajte aj viacero benefitov.

Byť našim partnerom sa oplatí.

 

Partneri


Spájanie ľudí a mať možnosť získať cenné informácie je dnes na nezaplatenie,

Michal Vanko - VL MEDIA

Kontakt


METRO, o. z.

Martin

Pavla Mudroňa 24, II. poschodie
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421908279154